Nintendo Switch Console - Nintendo Switch Sports + 3 maanden Online Lidmaatschap Bundel - Blauw / Rood
- EAN: 0045496453657
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
De Nintendo Switch Console - Nintendo Switch Sports + 3 maanden Online Lidmaatschap Bundel in de kleuren Blauw en Rood is een must-have voor elke gaming liefhebber. Met een opslagcapaciteit van 32 GB en een gewicht van 1.23 kg is deze console lichtgewicht en gemakkelijk mee te nemen. De bundel bevat de Nintendo Switch console, Joy Cons (links & rechts), Nintendo Switch houder, Joy-Con houder, Nintendo Switch voeding, HDMI-kabel & Joy-Con polsbandjes en de game Nintendo Switch Sports. Met ingebouwde WIFI en Bluetooth 4.1 is de console gemakkelijk te verbinden met andere apparaten.
Deze Nintendo Switch Console komt met 3 maanden Online Lidmaatschap, zodat je meteen online kunt gaan spelen met vrienden en andere gamers over de hele wereld. Met HDMI aansluiting en 1 ethernetpoort ben je verzekerd van een stabiele verbinding voor urenlang gameplezier. Daarnaast is de console CE gemarkeerd en heeft een fabrieksgarantie van 2 jaar.
Hoewel de Nintendo Switch Console geen 4K-gaming ondersteunt, is het wel mogelijk om 4K-video's af te spelen. De console wordt geleverd met 1 controller en ondersteunt externe geheugenkaarten van het type Micro SD. Met taalondersteuning in het Engels en de mogelijkheid om het apparaat aan te sluiten via HDMI en USB, biedt deze bundel een complete gaming ervaring voor alle leeftijden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Nintendo Switch Console - Nintendo Switch Sports + 3 maanden Online Lidmaatschap Bundel - Blauw / Rood bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 299,99 voor Nintendo Switch Console - Nintendo Switch Sports + 3 maanden Online Lidmaatschap Bundel - Blauw / Rood is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 299,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Productinformatie
| Merk | Nintendo |
| Game platform | Nintendo Switch |
| Model | Standaard |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10010738 |
| Kleur | Blauw Rood Nintendo Switch Sports |
Aansluitingen
| WIFI | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.1 |
| HDMI | 1 |
Technische specificaties
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Verpakkingsgewicht | 1.23 kg |
| Zichtbare microfoon | Nee |
| 4K-gaming ondersteuning | Nee |
Levering
| Verpakkingsinhoud | Nintendo Switch console, Joy Cons (links & rechts), Nintendo Switch houder, Joy-Con houder, Nintendo Switch voeding, HDMI-kabel & Joy-Con polsbandjes, Nintendo Switch Sports de game |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| 4K-video ondersteuning | Nee |
| Aantal controllers meegeleverd | 1 |
| Aantal ethernet poorten | 1 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Extern geheugenslot | Y |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor type oplader | Oplaadkabel Oplaadstation |
| HDR | Nee |
| Inclusief game(s) | Ja |
| Online lidmaatschap meegeleverd | Nee |
| Optische drive compatible media | Game Card |
| Personage van toepassing | Ja |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Talen container | nl |
| Talen product | en |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Type indicator | Limited Edition |
| Type input/output | HDMI USB |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | De wettelijke garantie duurt minstens 2 jaar. Garantie en service van partner aankopen verloopt rechtstreeks via de partner. |
| Verpakking breedte | 215 mm |
| Verpakking hoogte | 99 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Virtual Reality mogelijkheden | Niet geschikt voor VR |
EAN
| EAN | 0045496453657 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nintendo Switch Console - Nintendo Switch Sports + 3 maanden Online Lidmaatschap Bundel - Blauw / Rood aankoopt