Nintendo Switch Console - Grijs
- EAN: 0045496452599
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
De Nintendo Switch console in de kleur grijs is een must-have voor elke gaming liefhebber. Met een opslagcapaciteit van 32GB en een NVIDIA Tegra 4 model garandeert deze console urenlang gameplezier. De console wordt geleverd met alle benodigde accessoires, waaronder Joy-Cons, een Nintendo Switch houder, en zelfs een HDMI-kabel.
Met ingebouwde wifi en Bluetooth 4.1 is de Nintendo Switch console eenvoudig te verbinden met andere apparaten. Daarnaast heeft deze console een zichtbare microfoon en biedt ondersteuning voor HDR. Het is compatibel met verschillende oplaadopties, van een oplaadkabel tot een oplaadstation.
De Nintendo Switch console is ideaal voor zowel jong en oud, met een CE-markering en een fabrieksgarantie van 2 jaar. Ondanks dat de console geen 4K-gaming ondersteunt, biedt het wel fantastische game-ervaringen voor alle gebruikers. Ontdek de wereld van gaming met de Nintendo Switch!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Nintendo Switch Console - Grijs bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 299,99 voor Nintendo Switch Console - Grijs is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 299,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Productinformatie
| Merk | Nintendo |
| Game platform | Nintendo Switch |
| Model | NVIDIA Tegra 4 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2500066 |
| Kleur | Grijs |
| Personage | 1971349 |
Aansluitingen
| WIFI | Ja |
| Bluetooth versie | Bluetooth 4.1 |
| HDMI | 1 |
| Scart aansluiting | Geen |
Technische specificaties
| Opslagcapaciteit | 32 GB |
| Verpakkingsgewicht | 1.56 kg |
| Zichtbare microfoon | Ja |
| 4K-gaming ondersteuning | Nee |
Levering
| Verpakkingsinhoud | Nintendo Switch console, Joy Cons (links & rechts), Nintendo Switch houder, Joy-Con houder, Nintendo Switch voeding, HDMI-kabel & Joy-Con polsbandjes. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| 4K-video ondersteuning | Nee |
| Aantal USB 2.0 poorten | 0 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 1 |
| Aantal controllers meegeleverd | 1 |
| Aantal ethernet poorten | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bluetooth | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Extern geheugenslot | Y |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor type oplader | Oplaadkabel Oplaadstation |
| HDR | Nee |
| Inclusief game(s) | Nee |
| Online lidmaatschap meegeleverd | Nee |
| Optische drive compatible media | Geen compatibiliteit |
| Personage van toepassing | Ja |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Taal handleiding | Engels |
| Talen container | nl |
| Talen product | en |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Type indicator | Standard edition |
| Type input/output | HDMI USB |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | De wettelijke garantie duurt minstens 2 jaar. Garantie en service van partner aankopen verloopt rechtstreeks via de partner. |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 101 mm |
| Verpakking lengte | 353 mm |
| Virtual Reality mogelijkheden | Niet geschikt voor VR |
EAN
| EAN | 0045496452599 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nintendo Switch Console - Grijs aankoopt