Nintendo Super Mario Quad RC 1:40
- EAN: 9003150136248
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Nintendo Super Mario Quad RC 1:40 is een geweldige toevoeging aan de collectie van elke Super Mario fan. Met deze op afstand bestuurbare quad in schaal 1:40 kunnen kinderen en volwassenen genieten van urenlang speelplezier. De quad heeft een stoer Super Mario design en is eenvoudig te besturen, waardoor het perfect is voor zowel beginners als gevorderde RC liefhebbers.
Met een bereik van XX meter kunnen gebruikers de quad soepel en nauwkeurig besturen, terwijl ze genieten van de snelheid en behendigheid van het voertuig. Dankzij de duurzame materialen waarvan de quad is gemaakt, is het bestand tegen valpartijen en stoten tijdens het spelen, waardoor het lang meegaat.
De Nintendo Super Mario Quad RC 1:40 wordt geleverd met een oplaadbare batterij, zodat er geen gedoe is met het steeds vervangen van batterijen. Met de eenvoudige bediening en het leuke design is dit het perfecte cadeau voor elke Super Mario fan, of het nu voor een verjaardag, feestdag of gewoon zomaar is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Nintendo Super Mario Quad RC 1:40 kopen voor de prijs van € 28,67. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nintendo Super Mario Quad RC 1:40 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nintendo Super Mario Quad RC 1:40 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,00 voor Nintendo Super Mario Quad RC 1:40 is gemeten op 14-05-2025. De hoogste prijs was € 50,36 op 03-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 30,36. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Nintendo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 370400020 |
| EAN | 9003150136248 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Nintendo of Europe GmbH Goldsteinstrasse 235 D-60528 Frankfurt am Main Duitsland |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | NVT |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Nintendo Nederland |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 98 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 31306097389 |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 70 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 80 mm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 9003150136248 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nintendo Super Mario Quad RC 1:40 aankoopt