De Nintendo - Super Mario Jumbo Pluche knuffel van 50 cm is een interactief en knuffelbaar speelgoed voor kinderen en volwassenen. Het personage Super Mario is van toepassing op deze pluche knuffel, die in de kleuren blauw en rood komt. Het materiaal is zacht pluche en de knuffel maakt geen geluid. Met een hoogte van 17,80 cm en een breedte van 333 mm is deze knuffel perfect om mee te spelen of als decoratie in de kamer. De verpakking heeft een afmeting van 509 mm lengte, 333 mm breedte en 178 mm hoogte, en weegt 650 g.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Intertoys Toychamp
- Bij Dreamland kun je Nintendo - Super Mario Jumbo Pluche - Knuffel 50 cm kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nintendo - Super Mario Jumbo Pluche - Knuffel 50 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nintendo - Super Mario Jumbo Pluche - Knuffel 50 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,59 voor Nintendo - Super Mario Jumbo Pluche - Knuffel 50 cm is gemeten op 23-09-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,40. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Nintendo of Europe GmbH Goldsteinstrasse 235 D-60528 Frankfurt am Main Duitsland |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | NVT |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Gewonnen prijzen | geen |
| Interactief | Ja |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw,Rood |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Nintendo Nederland |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Super Mario |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 333 mm |
| Product hoogte | 17.80 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 31306098126 |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Verpakking breedte | 333 mm |
| Verpakking hoogte | 178 mm |
| Verpakking lengte | 509 mm |
| Verpakkingsgewicht | 650 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0039897644561 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nintendo - Super Mario Jumbo Pluche - Knuffel 50 cm aankoopt