Ninco Bestuurbare Auto Rc Drift Trax
- EAN: 8428064931580
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ninco Bestuurbare Auto Rc Drift Trax is dé perfecte raceauto voor jonge coureurs die van spektakel houden. Met gemotoriseerde rolwielen biedt deze auto de mogelijkheid tot zijwaartse bewegingen en spins van 360 graden, waardoor elke rit opwindend en dynamisch wordt. Dankzij de 2,4 GHz-technologie kunnen vrienden samen rijden en spannende races houden.
De raceauto wordt geleverd inclusief een Li-Ion-batterij van 3,7V 1.200mAh en een handige USB-oplader. Let op, voor de zender zijn nog 2 AA-batterijen nodig om direct van start te kunnen gaan. Met een afmeting van 34 x 18,1 x 15,8 cm past de auto perfect in de handen van kinderen vanaf 6 jaar.
De Ninco RC Drift Trax is uitgevoerd in een stoere kleurencombinatie van grijs, wit en oranje. Hij is vervaardigd van hoogwaardig kunststof en garandeert daardoor duurzaam speelplezier. Met vier onafhankelijke motoren voor vierwielaandrijving is deze auto klaar om elk parcours aan te kunnen.
Met de Ninco Bestuurbare Auto Rc Drift Trax betreden kinderen en volwassenen een wereld van raceplezier en fantastische avonturen. Of je nu voor het eerst achter het stuur kruipt of al ervaren bent, deze op afstand bestuurbare auto biedt eindeloos vermaak voor alle leeftijden. Bestel hem vandaag nog en beleef grenzeloos speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Ninco Bestuurbare Auto Rc Drift Trax kopen voor de prijs van € 33,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ninco Bestuurbare Auto Rc Drift Trax te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ninco Bestuurbare Auto Rc Drift Trax bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,00 voor Ninco Bestuurbare Auto Rc Drift Trax is gemeten op 25-12-2024. De hoogste prijs was € 41,08 op 14-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 18,08. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.57 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multikleur |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
Productinformatie
| Merk | Ninco |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2005413 |
| EAN | 8428064931580 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036876 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 1.45 g |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 373 mm |
| Verpakking hoogte | 223 mm |
| Verpakking lengte | 486 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8428064931580 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ninco Bestuurbare Auto Rc Drift Trax aankoopt