Nijntje x Little Dutch - Sunny Stripes - Boxspiraal
- EAN: 8713291668812
- Categorie(n): Boxspiralen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Nijntje x Little Dutch - Sunny Stripes - Boxspiraal is een vrolijk en kleurrijk speelgoed dat perfect is voor kinderen van 0 jaar en ouder. Het speelgoed is gemaakt van zacht pluche materiaal en heeft een afmeting van 24 cm in lengte, 9 cm in breedte en 19 cm in hoogte. Met een gewicht van 175 g is het licht en gemakkelijk te hanteren door kleine handjes.
De boxspiraal heeft een multi-gekleurd ontwerp dat de aandacht van baby's trekt en hun zintuigen stimuleert. Het speelgoed is voorzien van het CE-kwaliteitslabel, waardoor ouders zeker kunnen zijn van de veiligheid en kwaliteit. Bovendien is het product geschikt voor gebruik in auto's en wandelwagens, waardoor het ideaal is voor onderweg.
De verpakking heeft een breedte van 228 mm, een hoogte van 106 mm en een lengte van 270 mm, met een totaal gewicht van 173 g. De veiligheidswaarschuwingen geven aan dat het speelgoed moet worden gebruikt onder toezicht van een volwassene en dat het moet worden verwijderd zodra het kind begint te kruipen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nijntje x Little Dutch - Sunny Stripes - Boxspiraal kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nijntje x Little Dutch - Sunny Stripes - Boxspiraal te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nijntje x Little Dutch - Sunny Stripes - Boxspiraal bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,71 voor Nijntje x Little Dutch - Sunny Stripes - Boxspiraal is gemeten op 08-02-2025. De hoogste prijs was € 24,99 op 19-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,28. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Nijntje |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product gewicht | 175 g |
| Product hoogte | 19 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
| Toepassing in voertuig | Auto Wandelwagen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. Om te voorkomen dat het kind verstrikt raakt en zich bezeert, verwijder dit speelgoed wanneer het kind op handen en voeten begint te kruipen. |
| Verpakking breedte | 228 mm |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Verpakkingsgewicht | 173 g |
EAN
| EAN | 8713291668812 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nijntje x Little Dutch - Sunny Stripes - Boxspiraal aankoopt