Nijntje Reuzenkaartspel
- EAN: 4005556019052
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met dit Nijntje Reuzenkaartspel kun je 4 spannende spellen spelen met maximaal 4 spelers vanaf 3 jaar. De speeltijd van het spel is 15 minuten. Het is een denkspel met Nederlandse taal. Het kaartspel weegt 1 kg en is gemaakt van karton. Het spel is geschikt voor kinderen vanaf 0 jaar tot 7 jaar. Het vereist geen batterijen en kan niet zelfstandig met internet verbinden. Daarnaast is er geen app nodig voor de volledige functionaliteit. De verpakking heeft een breedte van 400 mm, een hoogte van 300 mm en een lengte van 500 mm. Het is een leuk en leerzaam spel voor jongens en meisjes, en het bevat een CE-markering voor veiligheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Nijntje Reuzenkaartspel kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nijntje Reuzenkaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nijntje Reuzenkaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Nijntje Reuzenkaartspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ravensburger |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Ravensburger |
| EAN | 4005556019052 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 2552880 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556019052 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nijntje Reuzenkaartspel aankoopt