Is je kind op zoek naar een knuffel die net even anders is dan de rest? Maak dan kennis met de ScreamerZ Babbling Bear! Deze schattige beer lijkt onschuldig, maar heeft een verrassing in petto die zowel jong als oud zal verrassen. Met zijn pluizige blauwe vacht, grappige omhoogstaande oren en gekke grote ronde ogen is het moeilijk om niet verliefd te worden op deze unieke knuffelbeer.
Babbelbeer heeft enkele leuke trucjes achter de hand die garant staan voor eindeloos speelplezier. Door zachtjes op zijn buik te drukken, laat hij een schattig geluidje horen. Maar als je wat harder drukt, begint hij luidkeels te schreeuwen, wat voor de nodige hilariteit zal zorgen. Daarnaast reageert de beer met een grappige, beverige schreeuw wanneer je hem schudt, wat voor veel lachsalvo's zal zorgen.
Naast de ScreamerZ Babbling Bear zijn er nog andere vrienden uit deze serie, zoals de Monkey Madness en Rambling Rabbit, die graag samen met jou de ultieme grap uithalen. De ScreamerZ beer is geschikt voor kinderen vanaf 5 jaar en zal zeker een favoriet worden in de knuffelcollectie van je kleintje. Dankzij de hoogwaardige materialen en de CE-markering ben je verzekerd van kwaliteit en veiligheid.
De knuffelbeer wordt geleverd met 2 batterijen van het type R03, zodat het speelplezier met Babbelbeer meteen kan beginnen. Met zijn afmetingen van 18.5 cm breed en 31 cm hoog is deze beer perfect om overal mee naartoe te nemen. Bovendien is de knuffel wasbaar, waardoor je hem altijd fris en schoon kunt houden voor eindeloos knuffelplezier. Een unieke en grappige knuffel die voor veel speelplezier zal zorgen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Bol.com kun je Nicotoy - ScreamerZ Bear - Beer - Plush - Knuffel - Grappig - Geluid kopen voor de prijs van € 18,97. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nicotoy - ScreamerZ Bear - Beer - Plush - Knuffel - Grappig - Geluid te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 14 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nicotoy - ScreamerZ Bear - Beer - Plush - Knuffel - Grappig - Geluid bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor Nicotoy - ScreamerZ Bear - Beer - Plush - Knuffel - Grappig - Geluid is gemeten op 11-05-2025. De hoogste prijs was € 19,99 op 08-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | R03 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | Niet van toepassing |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw Wit |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Beer |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 18.5 cm |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Verpakking hoogte | 84 mm |
| Verpakking lengte | 314 mm |
| Verpakkingsgewicht | 276 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006592091354 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nicotoy - ScreamerZ Bear - Beer - Plush - Knuffel - Grappig - Geluid aankoopt