Maak kennis met Marshall van Paw Patrol! Deze pluche knuffel van 25 cm hoog is perfect om mee te decoreren in de slaapkamer van jouw kind. Marshall is gemaakt van zachte stof en is wasbaar, waardoor hij gemakkelijk schoon te houden is. Hij is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder, met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Deze knuffel heeft geen batterijen nodig en is niet interactief, maar biedt wel urenlang knuffelplezier. De verpakking heeft een breedte van 20 cm, een hoogte van 25 cm en een lengte van 25 cm, met een gewicht van 200 g. Marshall is perfect voor alle Paw Patrol fans!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Nickelodeon - Paw Patrol - Pluche - Marshall - 25 cm - Decoreren bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,09 voor Nickelodeon - Paw Patrol - Pluche - Marshall - 25 cm - Decoreren is gemeten op 23-03-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 24-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,90. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Stof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | PAW Patrol |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | November |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | multi |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Hond |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Stof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072964 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 25 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5056219071244 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nickelodeon - Paw Patrol - Pluche - Marshall - 25 cm - Decoreren aankoopt