Op zoek naar het perfecte knuffelmaatje voor je kind? Ontmoet de Nici Knuffelstinkdier Glubschis Suppi Junior van 25 cm in de kleuren zwart en wit! Dit schattige stinkdier knuffel is ideaal voor kinderen vanaf 4 jaar oud tot en met 10 jaar oud. Met zijn pluche materiaal en CE-kwaliteitslabel is deze knuffel niet alleen zacht en knuffelbaar, maar ook veilig in gebruik. Het stinkdierthema voegt een speels element toe aan de knuffelbeleving. Daarnaast maakt deze knuffel geen geluid en is hij niet interactief, waardoor hij perfect is om overal mee naartoe te nemen. Met een hoogte van 25 cm en een breedte van 180 mm is deze knuffel de ideale maat voor kleine armpjes om te omhelzen. Niet wasbaar, maar wel duurzaam en eenvoudig te onderhouden. Bestel vandaag nog deze schattige Nici Knuffelstinkdier voor je kind!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nici Knuffelstinkdier Glubschis Suppi Junior 25 Cm Zwart/wit kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nici Knuffelstinkdier Glubschis Suppi Junior 25 Cm Zwart/wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nici Knuffelstinkdier Glubschis Suppi Junior 25 Cm Zwart/wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,50 voor Nici Knuffelstinkdier Glubschis Suppi Junior 25 Cm Zwart/wit is gemeten op 13-02-2025. De hoogste prijs was € 22,32 op 13-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 14,82. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Stinkdier |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 180 mm |
| Product hoogte | 25 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 168 mm |
| Verpakking hoogte | 124 mm |
| Verpakking lengte | 252 mm |
| Verpakkingsgewicht | 196 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4012390455700 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nici Knuffelstinkdier Glubschis Suppi Junior 25 Cm Zwart/wit aankoopt