New Classic Toys Stokjes Spel - Mikado Spel
- EAN: 8718446108069
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een klassiek spel voor twee tot vier spelers, dat handigheid en concentratie vereist. Plaats de sticks in de ring, rol de dobbelsteen en haal voorzichtig de stick eruit die overeenkomt met de gedobbelde kleur. De uitdaging is om dit zo voorzichtig mogelijk te doen om te voorkomen dat de rest van de sticks omvalt. Een leuk en spannend spel dat geschikt is voor zowel vrienden als familie!
De New Classic Toys Stokjes Spel, ook bekend als Mikado Spel, is onderdeel van de "Educational" productlijn. Naast het plezier van het spel, stimuleert deze set ook het bouwen, stapelen, sorteren, puzzelen en tellen. Spelenderwijs leren kinderen essentiële vaardigheden terwijl ze genieten van het spel.
Dit educatieve spel heeft een speeltijd van ongeveer 60 minuten en is geschikt voor kinderen vanaf 36 maanden. Met een maximaal aantal spelers van 4 kunnen kinderen samen spelen en hun hand-oogcoördinatie verbeteren. De sticks, dobbelsteen en instructies zitten allemaal inbegrepen in de verpakking, waardoor je meteen kunt beginnen met spelen.
De New Classic Toys Stokjes Spel is gemaakt van hoogwaardig hout en heeft een kwaliteitslabel. Met afmetingen van 9 x 18 x 9 cm (L x H x B) is het spel compact en gemakkelijk op te bergen. De kleurrijke sticks en duidelijke instructies in het Nederlands maken dit spel een ideale keuze voor kinderen die willen leren en plezier willen hebben tegelijkertijd.
Met een CE-markering en geschikt voor zowel jongens als meisjes, is dit Mikado Spel een geweldige aanvulling op elke speelgoedcollectie. Het stimuleert cognitieve ontwikkeling en biedt urenlang plezier voor kinderen van verschillende leeftijden. Let op: dit spel bevat kleine onderdelen en is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je New Classic Toys Stokjes Spel - Mikado Spel kopen voor de prijs van € 10,17. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om New Classic Toys Stokjes Spel - Mikado Spel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat New Classic Toys Stokjes Spel - Mikado Spel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,28 voor New Classic Toys Stokjes Spel - Mikado Spel is gemeten op 16-02-2026. De hoogste prijs was € 29,00 op 20-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,72. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Kartoen Zakje Sticks Spel Dobbelsteen Instructie |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | New Classic Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10806 |
| EAN | 8718446108069 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 120 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 36 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kleur | Mikado |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 222 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718446108069 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je New Classic Toys Stokjes Spel - Mikado Spel aankoopt