New Classic Toys Speelgoed Brandweerauto Pop-Up
- EAN: 8718446005467
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een prachtige pop-up brandweerauto van New Classic Toys. Het reflexspel, druk op de brandweermannetjes en ze komen in actie. Het spelen met deze pop-up brandweerauto is zowel leuk als leerzaam, bevordert de creativiteit en stimuleert de ontwikkeling van de oog-hand coördinatie. Deze pop-up brandweerauto van New Classic Toys is onderdeel van de Educational productlijn. Bouwen, stapelen, sorteren en tellen. Spelen en leren gaan hand in hand met de collectie "Educational" van New Classic Toys.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Intertoys
- Bij Intertoys kun je New Classic Toys Speelgoed Brandweerauto Pop-Up kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om New Classic Toys Speelgoed Brandweerauto Pop-Up te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat New Classic Toys Speelgoed Brandweerauto Pop-Up bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,14 voor New Classic Toys Speelgoed Brandweerauto Pop-Up is gemeten op 21-07-2025. De hoogste prijs was € 24,00 op 06-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,86. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Leeftijd vanaf | 2 jaar |
| Thema | Stadsleven |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
Productinformatie
| Kleur | Brandweer |
| Materiaal | Hout |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | New Classic Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 10546 |
| EAN | 8718446005467 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 75 mm |
| Product gewicht | 417 g |
| Product hoogte | 110 mm |
| Product lengte | 175 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:1 |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Bus |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 158 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 253 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718446005467 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je New Classic Toys Speelgoed Brandweerauto Pop-Up aankoopt