- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland
- Bij Dreamland kun je Nerf - vortex aero howler Red kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nerf - vortex aero howler Red te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nerf - vortex aero howler Red bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Nerf - vortex aero howler Red is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 19,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | NERF |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | bbizz |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | JVORGR23 |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| Speelgoedthema van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 205 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 318 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 1230000142373 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nerf - vortex aero howler Red aankoopt