NERF N-Strike Modulus Regulator - Blaster
- EAN: 5010993398584
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
De NERF N-Strike Modulus Regulator Blaster is een veelzijdig speelgoedblaster waarmee kinderen urenlang speelplezier kunnen beleven. Met een automatisch afvuursysteem en pijltjes als munitie, kunnen ze zich helemaal uitleven in verschillende speelscenario's. De blaster is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is voorzien van een kleurrijk ontwerp dat direct in het oog springt.
De afmetingen van de verpakking zijn 88.90 cm x 35.60 cm x 7.60 cm en het totale gewicht is 2.33 kg. Voor optimale prestaties heeft de blaster 4 batterijen nodig, die niet bij de aankoop zijn inbegrepen. De NERF N-Strike Modulus Regulator Blaster is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en wordt aanbevolen voor kinderen tot 18 jaar.
Dankzij het CE-kwaliteitslabel voldoet deze blaster aan alle Europese veiligheidsnormen. Het product is voorzien van zichtbare CE-markeringen en is eWaste gecertificeerd. Met de bijgeleverde accessoires en de mogelijkheid om te verbinden met andere NERF Modulus blasters, biedt de Regulator Blaster eindeloze speelmogelijkheden voor jonge avonturiers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat NERF N-Strike Modulus Regulator - Blaster bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,99 voor NERF N-Strike Modulus Regulator - Blaster is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 89,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Multi colour |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 2.33 kg |
Productinformatie
| Merk | NERF |
| MPN (Manufacturer Part Number) | C1294EU4 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5010993398584 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | LR14 |
| Accu/batterij model | Penlite |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | N.V.T. |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 88.90 cm |
| Product hoogte | 35.60 cm |
| Product lengte | 7.60 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type afvuursysteem | Automatisch |
| Type speelgoedblaster | Pijltjes |
| Verpakking breedte | 360 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 890 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5010993398584 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NERF N-Strike Modulus Regulator - Blaster aankoopt