NERF N-Strike Elite Rapidstrike CS-18 XD - Blaster
- EAN: 5010993303830
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
De NERF N-Strike Elite Rapidstrike CS-18 XD Blaster is een geweldig speelgoedblaster voor kinderen vanaf 8 jaar oud. Met een semi-automatisch afvuursysteem kunnen ze snel en gemakkelijk dartpijlen afvuren. De blaster is gemaakt van plastic en heeft een blauwe kleur. De maximale schietafstand van de blaster is 27 meter, wat zorgt voor spannende gevechten en avonturen.
De afmetingen van het product zijn 60.60 cm breed, 8.70 cm hoog en 30.50 cm lang. Het gewicht van de verpakking is 1.55 kg. De blaster werkt op 4 batterijen van het type C-cell, die niet zijn inbegrepen. Het geluidseffect van de blaster zorgt voor een realistische speelervaring.
De NERF N-Strike Elite Rapidstrike CS-18 XD Blaster heeft een CE-markering en voldoet aan alle kwaliteitsnormen. De blaster wordt aanbevolen voor kinderen tot 18 jaar oud en is compatibel met verschillende accessoires van NERF. Het vereist geen app of betaalde diensten voor volledige functionaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat NERF N-Strike Elite Rapidstrike CS-18 XD - Blaster bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor NERF N-Strike Elite Rapidstrike CS-18 XD - Blaster is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 59,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Gebruiksinformatie
| Maximale schietafstand | 27 |
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Kleur | Blauw |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.55 kg |
Productinformatie
| Merk | NERF |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A3901EU4 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5010993303830 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | C-cell |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Maakt geluid | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 60.60 cm |
| Product hoogte | 8.70 cm |
| Product lengte | 30.50 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type afvuursysteem | Semi-automatisch |
| Type speelgoedblaster | Pijltjes |
| Verpakking breedte | 304 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 610 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993303830 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NERF N-Strike Elite Rapidstrike CS-18 XD - Blaster aankoopt