Nerf Mega Doublebreach
- EAN: 5010993329298
- Categorie(n): Speelgoedblaster
Prijs doorgegeven op : 14-05-2026 05:52:46 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar de spanning van het schieten met de NERF N-Strike Mega Doublebreach! Deze blaster is ontworpen om twee darts achter elkaar te schieten, met één dart uit elke loop. Door de schuif naar achteren te bewegen, richt je eenvoudig en vuur je met volle kracht. De NERF Mega darts zijn groter dan de klassieke blauwe darts en vliegen fluitend door de lucht, waardoor je tegenstanders zich moeilijk kunnen ontwijken.
Met een indrukwekkende maximale schietafstand van 23 meter en de mogelijkheid om strategisch te schieten of snelvuur te gebruiken, biedt de NERF Mega Doublebreach oneindige mogelijkheden voor spannende gevechten. Laad eenvoudigweg twee darts in de kamer, kies je schietstijl en laat je vijanden achter in de stofwolk van je schoten!
Deze blaster is volledig gemaakt van duurzaam kunststof en heeft een aantrekkelijke rode kleur die hem een opvallende uitstraling geeft. Het product is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. Bovendien is er geen stroombron nodig, waardoor je direct aan de slag kunt zonder batterijen te hoeven vervangen.
Met een gewicht van slechts 1.01 kg is de NERF N-Strike Mega Doublebreach gemakkelijk te hanteren. Het is de perfecte keuze voor actieve speelervaringen, zowel binnenshuis als buitenshuis. Met de bijgeleverde 6 NERF Mega darts ben je volledig voorbereid op elk duel!
Of je nu de uitdaging aangaat met vrienden of je vaardigheden wilt verbeteren, de NERF Mega Doublebreach is de ideale keuze voor urenlang speelplezier. Ontdek de kracht van deze blaster en laat je creativiteit de vrije loop in elke strijd!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nerf Mega Doublebreach kopen voor de prijs van € 64,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nerf Mega Doublebreach te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 14 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nerf Mega Doublebreach bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 64,99 voor Nerf Mega Doublebreach is gemeten op 09-05-2026. De hoogste prijs was € 64,99 op 09-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | NERF |
|---|
Gebruiksinformatie
| Maximale schietafstand | 23 |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.01 kg |
Productinformatie
| Merk | NERF |
| MPN (Manufacturer Part Number) | B9789EU40 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5010993329298 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Maakt geluid | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 60.60 cm |
| Product hoogte | 30.50 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type afvuursysteem | Semi-automatisch |
| Type speelgoedblaster | Pijltjes |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 309 mm |
| Verpakking hoogte | 610 mm |
| Verpakking lengte | 65 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993329298 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nerf Mega Doublebreach aankoopt