Nerf Elite Jr Flyer - Met 5 Darts - Hold Load Blast - Lichtgewicht
- EAN: 5060228457364
- Categorie(n): Speelgoedblaster
Prijs doorgegeven op : 23-05-2026 05:53:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek actief speelplezier met de Nerf Elite Jr Flyer! Deze gebruiksvriendelijke blaster is ontworpen voor jonge avonturiers en maakt zelfstandig spelen eenvoudig, zowel binnen als buiten. Het lichte en ergonomische ontwerp past perfect in kleine handjes, waardoor kinderen de blaster gemakkelijk kunnen vasthouden en bedienen zonder hulp van volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nerf Elite Jr Flyer - Met 5 Darts - Hold Load Blast - Lichtgewicht kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nerf Elite Jr Flyer - Met 5 Darts - Hold Load Blast - Lichtgewicht te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nerf Elite Jr Flyer - Met 5 Darts - Hold Load Blast - Lichtgewicht bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Nerf Elite Jr Flyer - Met 5 Darts - Hold Load Blast - Lichtgewicht is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 19,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Gebruiksinformatie
| Maximale schietafstand | 20 m |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | groen |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2ef |
| Kwaliteitslabel | CE |
| EAN | 5060228457364 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Kokomo Studio Limited |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Maakt geluid | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type afvuursysteem | Handmatig |
| Type speelgoedblaster | Pijltjes |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 220 mm |
| Verpakking lengte | 220 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5060228457364 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nerf Elite Jr Flyer - Met 5 Darts - Hold Load Blast - Lichtgewicht aankoopt