Stap in de betoverende wereld van Ravensburger met de NeonArt puzzel van 1000 stukjes. Of je nu een beginnende puzzelaar bent of al jaren ervaring hebt, deze puzzel biedt een uitdagende en leuke activiteit voor jong en oud. De stukjes zijn met de hand gemaakt en bieden een oneindige variatie aan vormen, wat zorgt voor een unieke puzzelervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je NeonArt kopen voor de prijs van € 17,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om NeonArt te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat NeonArt bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,38 voor NeonArt is gemeten op 10-11-2025. De hoogste prijs was € 1795,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1783,62. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Ravensburger |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1000 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12001436 |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiemaand | Januari |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 801 cm |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555014362 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je NeonArt aankoopt