Nautilus Bordspel
- EAN: 4002051690113
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 05:53:43 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stap in de onderwaterwereld van het Nautilus bordspel van 999 Games. Dit strategische spel, met een speelduur van 100 minuten, is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Het spel wordt geleverd in een kartonnen verpakking met afmetingen van 299 mm (breedte) x 74 mm (hoogte) x 301 mm (lengte) en een gewicht van 1.71 kg.
Het Nautilus bordspel is een standaard editie, geschikt voor 2 tot 4 spelers vanaf 12 jaar oud. Het spel wordt uitgegeven door 999 Games en heeft het personage "Geen personage". De spelregels en handleiding zijn in het Nederlands, waardoor je direct aan de slag kunt. Batterijen zijn niet nodig, aangezien het spel geen batterijen vereist voor de werking.
Dompel jezelf onder in dit spannende spel waarbij spelers op een strategische manier de onderwaterwereld verkennen. De maximale leeftijd voor dit spel is 99 jaar en er is geen specifiek personage aan verbonden. Naast vermaak voor kinderen en volwassenen is dit spel ook geschikt voor liefhebbers van strategische spellen in het Nederlands.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Nautilus Bordspel kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Nautilus Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Nautilus Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,95 voor Nautilus Bordspel is gemeten op 13-05-2026. De hoogste prijs was € 39,99 op 14-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.71 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 100 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-NAU01 |
| EAN | 4002051690113 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2002 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 299 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 301 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4002051690113 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Nautilus Bordspel aankoopt