Monopoly Junior Elektronisch Bankieren - Bordspel
- EAN: 5010993466238
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Monopoly Junior elektronisch bankieren biedt een eigentijdse bankervaring voor kinderen. In dit spel is het geld vervangen door een elektronische bankautomaat en Monopoly-bankpasjes. De spelers kunnen de pasjes gebruiken om vakjes te kopen, huur te betalen en om geld te ontvangen wanneer ze over 'Start' komen. Het spel bevat vier favoriete pionnen waaronder kleine Mollie, kleine Dwarrel, speelgoedauto en speelgoedboot. De spelers verplaatsen hun pion over het bord en kopen bekende en geliefde vakjes zoals de ijssalon, de speelgoedwinkel en de kermis. Kinderen vinden het geweldig om de bankpasjes te gebruiken en hun 'verkocht'-bordjes op hun eigen vakjes te zetten. De speler die aan het eind van het spel het meeste geld heeft wint.
Monopoly Junior elektronisch bankieren is een Monopolyspel voor jongere spelers. Het spel bevat een makkelijk te bedienen elektronische bankautomaat. Betaal en ontvang geld met de Monopoly-bankpasjes. Het speelbord is voorzien van grappige, kindvriendelijke bezittingen. Een superleuk spel voor twee tot vier spelers. Het spel vereist twee 1,5V AAA-alkalinebatterijen (niet inbegrepen). Het spel bestaat uit een speelbord, een bankautomaat, vier bankpasjes, vier Junior-pionnen, twintig kanskaarten, 48 'verkocht'-bordjes, een dobbelsteen, vier 'Wie is je pion?'-infokaarten en spelregels.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Spelhuis Toychamp
- Bij Dreamland kun je Monopoly Junior Elektronisch Bankieren - Bordspel kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Monopoly Junior Elektronisch Bankieren - Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Monopoly Junior Elektronisch Bankieren - Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Monopoly Junior Elektronisch Bankieren - Bordspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 35,99 op 21-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.79 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel Oud Hollandse spellen |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Speelbord, bankautomaat, 4 bankpasjes, 4 Junior pionnen, 20 Kanskaarten, 48 “verkocht” bordjes, 1 dobbelsteen, 4 Wie is je pion? infokaarten en spelregels. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
Productinformatie
| Merk | Monopoly |
| MPN (Manufacturer Part Number) | E1842104 |
| EAN | 5010993466238 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | LR06 |
| Accu/batterij model | Penlite |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Junior editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 41 mm |
| Verpakking lengte | 365 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993466238 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Monopoly Junior Elektronisch Bankieren - Bordspel aankoopt