Monopoly Grab & Go Bordspel Economische simulatie
- EAN: 5010996164476
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek een spannende wereld van economische simulatie met het Monopoly Grab & Go bordspel. Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar, dit spel biedt urenlang vermaak voor 2 tot 4 spelers. Met een compact formaat en lichtgewicht van slechts 0.25 kg, is dit reisspel ideaal om overal mee naartoe te nemen.
Dit denk- en strategische spel van Hasbro Gaming is ontworpen voor zowel jongens als meisjes. De verpakking heeft een breedte van 158.75 mm, een hoogte van 254 mm en een lengte van 47.625 mm. Met een zichtbare CE-markering en geen eWaste, is dit spel veilig en milieuvriendelijk.
Geen internetverbinding of app vereist voor de volledige functionaliteit van het Monopoly Grab & Go bordspel. Bovendien biedt Hasbro Gaming ondersteuning met updates gedurende minimaal 24 maanden na de introductiedatum. De aanbevolen minimumleeftijd is 8 jaar, terwijl de maximale leeftijd 99 jaar is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Monopoly Grab & Go Bordspel Economische simulatie kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Monopoly Grab & Go Bordspel Economische simulatie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Monopoly Grab & Go Bordspel Economische simulatie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Monopoly Grab & Go Bordspel Economische simulatie is gemeten op 05-03-2026. De hoogste prijs was € 30,00 op 01-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,01. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro Gaming |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Denkspel Strategisch spel |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F8256FR0 |
| EAN | 5010996164476 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Speleditie | Reisspel |
| Verpakking breedte | 158.75 mm |
| Verpakking hoogte | 254 mm |
| Verpakking lengte | 47.625 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996164476 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Monopoly Grab & Go Bordspel Economische simulatie aankoopt