Monopoly Geld Graaien
- EAN: 5010993541126
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Zet je schrap voor dit Monopoly-spel boordevol plezier! Laad het Monopoly geld in de Geldknaller (ofwel de Bank) en knal geld en Kanskaarten de lucht in. Iedereen grijpt zo snel mogelijk zoveel mogelijk geld. Verzamel Kanskaarten die het spel strategischer maken en spelers helpen meer geld te krijgen. Als de geldknaller leeg is, wint de speler met het meeste geld!
Specificaties:
Kleur: multicolor
Geslacht: junior
Materiaal: kunststof, papier
Afmetingen verpakking: 32 x 26,4 x 8,8 cm (L x B x H)
Leeftijd: vanaf 8 jaar
Batterijen: 3 x 1,5V AA (niet bijgeleverd)
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je Monopoly Geld Graaien kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Monopoly Geld Graaien te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Monopoly Geld Graaien bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Monopoly Geld Graaien is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 14,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.71 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 x monopoly geld graaien |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| MPN (Manufacturer Part Number) | E3037 |
| EAN | 5010993541126 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Accu/batterij code | AA |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 266 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 321 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5010993541126 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Monopoly Geld Graaien aankoopt