Monopoly Friends - Nederlandstalig Bordspel
- EAN: 4035576046707
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:31:17 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef het plezier en de nostalgie van de populaire tv-serie Friends met het Identity Games Monopoly Friends: The TV Series bordspel. Dit speciale editie Monopoly spel neemt je mee naar de iconische locaties uit de serie, zoals Central Perk en Monica's appartement. Verzamel je favoriete personages, zoals Rachel, Ross, Monica, Chandler, Joey en Phoebe, en probeer monopolies te bouwen om je tegenstanders te verslaan. Het spel bevat ook speciale Friends-gerelateerde kaarten en tokens, waardoor het nog leuker wordt om te spelen.
Draai nou! Draaien! En maak je borst maar nat voor ongekend plezier met deze Friends-editie van het Monopoly-bordspel, waarbij alle plaatsen, personages en uitspraken geïnspireerd zijn op de legendarische televisiereeks. Verplaats jezelf over het bord in de vorm van Ross, Rachel, Phoebe, Monica, Joey of Chandler en ontdek die iconische Friends-momenten, zoals de keer dat ze die hilarische 'lange prikstok' maakten of de trouwdag van Monica en Chandler. De Kans- en Algemeen Fondskaarten worden Appartement 19 en Appartement 20 genoemd, de huizen zijn koffiemokken en de hotels bankstellen. Wat een waanzinnige manier om te kopen, verkopen, dromen en plannen te smeden om alles in je bezit te krijgen! Friends en alle daaraan gerelateerde personages en elementen vallen onder het auteursrecht en zijn handelsmerken van Warner Bros. Entertainment Inc. De namen en logos van Hasbro, Hasbro Gaming, Parker Brothers en Monopoly, het kenmerkende ontwerp van het spelbord, de vier hoekvakjes, de naam Mr. Monopoly en het figuurtje, evenals elk van de kenmerkende elementen van het bord en de pionnen zijn handelsmerken van Hasbro voor haar beroemde gezelschapsspel en toebehoren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Monopoly Friends - Nederlandstalig Bordspel kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Monopoly Friends - Nederlandstalig Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Monopoly Friends - Nederlandstalig Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,00 voor Monopoly Friends - Nederlandstalig Bordspel is gemeten op 11-05-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.29 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: spelbord, 6 pionnen, 28 eigendomsbewijzen, 16 kaarten van Appartement 19, 16 kaarten van Appartement 20, 32 plastic koffiemokken, 12 plastic bankstellen, 2 dobbelstenen, speelgeld en de spelregels. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Monopoly |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 080433NL |
| EAN | 4035576046707 |
| Editie | Friends |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 603881037 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | De Entree II, De Entree 240, 1101 EE Amsterdam |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Hasbro Int. Trading B.V. |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 020 707 2920 |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 408 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4035576046707 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Monopoly Friends - Nederlandstalig Bordspel aankoopt