Monopoly Christmas Edition - Bordspel (ENG)
- EAN: 5036905024358
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ho ho ho, Merry Christmas! De feestdagen beginnen hier met deze speciale Kerst uitvoering van Monopoly. Speel met een van de feestelijke pionnen waaronder Rudolf, een sneeuwpop en de Kerstman. Reis de wereld rond en verzamel je favoriete feestdagen attributen; van de Kerstman en zijn rendier tot een compleet feest, de kerstboom en het winkelen voor de feestdagen.
Inhoud:
- Speelbord
- 6 Kerst pionnen
- 28 eigendomsbewijzen
- 16 Santa's Sack kaarten
- 16 Christmas Crackers kaarten
- 32 grotto's
- 12 werplaatsen
- 2 dobbelstenen
- Sneeuwvlok speelgeld
- Spelregels Engelstalig
Kenmerken:
- Voor 2 tot 6 spelers
- Vanaf 8 jaar oud
- Verpakkingsgewicht: 1.02 kg
- Speeltijd: 90 minuten
- Spelsoort: Strategisch spel
- Taal spel: Engels
- Taal handleiding: Engels
- Merk: Winning Moves
- MPN (Manufacturer Part Number): MON01
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Monopoly Christmas Edition - Bordspel (ENG) kopen voor de prijs van € 40,04. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Monopoly Christmas Edition - Bordspel (ENG) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Monopoly Christmas Edition - Bordspel (ENG) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Monopoly Christmas Edition - Bordspel (ENG) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,81 voor Monopoly Christmas Edition - Bordspel (ENG) is gemeten op 27-11-2025. De hoogste prijs was € 4495,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 4455,19. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.02 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 90 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Spelbord, 6 speciale tokens, 28 eigendomsakte kaarten, 16 Kerstzak kaarten, 16 Kerst crackers kaarten, 1 pakket sneeuwvlokken geld, 32 Kertgrotten, 12 Werkplaatsen, 2 dobbelstenen en handleiding (Engels) |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Winning Moves |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MON01 |
| EAN | 5036905024358 |
| Materiaal | Karton Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 120 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 271 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 402 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 5036905024358 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Monopoly Christmas Edition - Bordspel (ENG) aankoopt