Monopoly Builder (NL Versie)
- EAN: 5010993793952
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:26:33 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met Monopoly Builder (NL Versie) kunnen kinderen hun eigen Monopolyspel helemaal zelf ontwerpen en aanpassen. Dit spel stimuleert creativiteit en verbeeldingskracht, en biedt eindeloze mogelijkheden om unieke spelborden en speelstukken te creëren.
De Monopoly Builder (NL Versie) bevat verschillende speelbordstukken, gebouwen, en stickers waarmee kinderen hun spel kunnen personaliseren en aanpassen. Daarnaast kunnen ze hun favoriete locaties toevoegen en zelfs de spelregels aanpassen voor een geheel unieke speelervaring.
Dankzij de vele mogelijkheden voor aanpassingen en personalisaties is Monopoly Builder (NL Versie) het perfecte cadeau voor kinderen die graag creatief bezig zijn en van bordspellen houden. Laat hun verbeelding de vrije loop en laat ze genieten van urenlang speelplezier met dit unieke spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je Monopoly Builder (NL Versie) kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Monopoly Builder (NL Versie) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Monopoly Builder (NL Versie) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,51 voor Monopoly Builder (NL Versie) is gemeten op 23-05-2025. De hoogste prijs was € 39,99 op 02-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,48. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: spelbord, 4 pionnen, 4 referentiekaarten, 16 eigendomsbewijzen, 20 kanskaarten, 2 bouwbonuskaarten, 80 kartonnen hulpmiddelfiches, 48 plastic bouwblokken, 1 plastic penthouse, 2 dobbelstenen, geld, geldlade, hulpmiddelenbak en spelregels. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Monopoly |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F1696104 |
| EAN | 5010993793952 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Verpakking hoogte | 67 mm |
| Verpakking lengte | 284 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993793952 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Monopoly Builder (NL Versie) aankoopt