MKSS® Sjoelbak voor Volwassenen en Kinderen - Sjoelbakken Klein - Hout - 80cm - Groen - Inclusief 12 Sjoelstenen
- EAN: 9507936137837
- Categorie(n): Sjoelbakken
Breng plezier en verbinding in uw leven met de MKSS® Sjoelbak! Deze stijlvolle sjoelbak in een levendige groene kleur is een perfecte aanvulling voor elk feest, spelletjesavond of familiebijeenkomst. Gemaakt van hoogwaardig hout, garandeert deze sjoelbak jarenlang speelplezier voor jong en oud.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat MKSS® Sjoelbak voor Volwassenen en Kinderen - Sjoelbakken Klein - Hout - 80cm - Groen - Inclusief 12 Sjoelstenen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 100,95 voor MKSS® Sjoelbak voor Volwassenen en Kinderen - Sjoelbakken Klein - Hout - 80cm - Groen - Inclusief 12 Sjoelstenen is gemeten op 20-02-2026. De hoogste prijs was € 114,95 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | MKSS® |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 70 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9507936137837 |
| Maakt geluid | Ja |
| Materiaal | Hout |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 26.5 cm |
| Verpakking hoogte | 4.5 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Shuffle 12 x Geïllustreerde pucks 1 x Katoenen opbergzakjes voor de pucks en voor het bord 1 x Spelregels in meerdere talen |
EAN
| EAN | 9507936137837 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je MKSS® Sjoelbak voor Volwassenen en Kinderen - Sjoelbakken Klein - Hout - 80cm - Groen - Inclusief 12 Sjoelstenen aankoopt