Miyu The Game
- EAN: 0794764081633
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Magische Wereld van MiYu The Game
Welkom in de betoverende wereld van MiYu The Game, waar spelers worden meegenomen op een intrigerende reis naar de toekomst. Via innovatieve speelstrategieën ontdekken ze niet alleen meer over zichzelf, maar ook over wat het lot voor hen in petto heeft. Bij MiYu The Game draait het niet om dobbelstenen, maar om de mysterieuze pendel die bepaalt welke uitdagende opdrachten er volbracht moeten worden. En de spelers kunnen deze pendel zelfs gebruiken om antwoorden te vinden op brandende vragen over de toekomst.
De unieke Moodring die aan de pendel hangt, verandert van kleur en onthult zo de emoties van de spelers. Deze kleur bepaalt vervolgens welke kaarten er gespeeld moeten worden. Tijdens de uitdagende opdrachten maken de spelers gebruik van de wijsheid van eeuwenoude edelstenen om inzicht te krijgen in wat de toekomst voor henzelf en andere leerlingzieners in petto heeft.
De praktische verpakkingsinhoud van MiYu The Game bevat onder andere 4 mystieke Miyu stenen, een pendel met moodring, een magische gids met spelregels, een spelbord, een orakelkaart, een pendelkaart, speelfiguren, Miyu fiches, een horoscoop dobbelsteen, opdrachtkaarten, wensrijen, een zandloper en een geheime code. Met een speelduur van 40 minuten en geschikt voor strategische spelers, is MiYu The Game een avontuur dat zowel jong als oud zal betoveren.
Stap binnen in de wereld van MiYu The Game en laat je leiden door de magie, wijsheid en emoties die dit unieke spel te bieden heeft. Ontdek wat de toekomst voor jou in petto heeft en beleef fascinerende momenten vol mysterie en avontuur. Laat je verrassen door de kracht van de edelstenen, de pendel en de mysterieuze Moodring en dompel je onder in een wereld vol verwondering en voorspellingen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Miyu The Game kopen voor de prijs van € 31,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Miyu The Game te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Miyu The Game in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Miyu The Game bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,49 voor Miyu The Game is gemeten op 25-03-2026. De hoogste prijs was € 39,95 op 07-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,46. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 40 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 4 miyu stenen, 1 pendel met moodring, 1 magisch gids met spelregels, 1 spelbord, 1 orakelkaart, 1 pendelkaart, 4 speelfiguren, 40 Miyu fiches, 1 horoscoop dobbelsteen, 50 opdrachtkaarten, 20 wensrijen 1 zandloper, 1 geheime code |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | MiYu |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 08163 |
| EAN | 0794764081633 |
| Materiaal | Kunststof Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2009 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Voedingstype | 700002334 |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0794764081633 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Miyu The Game aankoopt