MiniArt Modelbouwpakket Vliegtuigen - 48047 Republic P-47D-22RE Thunderbolt - Franse Dienst - Basic Kit - Frans Propellervliegtuig Plastic - 1:48 - Modelbouw
- EAN: 5905049176363
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je MiniArt Modelbouwpakket Vliegtuigen - 48047 Republic P-47D-22RE Thunderbolt - Franse Dienst - Basic Kit - Frans Propellervliegtuig Plastic - 1:48 - Modelbouw kopen voor de prijs van € 50,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om MiniArt Modelbouwpakket Vliegtuigen - 48047 Republic P-47D-22RE Thunderbolt - Franse Dienst - Basic Kit - Frans Propellervliegtuig Plastic - 1:48 - Modelbouw te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat MiniArt Modelbouwpakket Vliegtuigen - 48047 Republic P-47D-22RE Thunderbolt - Franse Dienst - Basic Kit - Frans Propellervliegtuig Plastic - 1:48 - Modelbouw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 50,95 voor MiniArt Modelbouwpakket Vliegtuigen - 48047 Republic P-47D-22RE Thunderbolt - Franse Dienst - Basic Kit - Frans Propellervliegtuig Plastic - 1:48 - Modelbouw is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 50,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | MiniArt |
|---|
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Automerk | Opel |
Algemene kenmerken
| Merk | MiniArt |
| EAN | 5905049176363 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MIN48047 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | HobbyTime BV |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Volwassenen |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Kleur | Multi |
| Modelbouwschaal | 1:48 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 233 mm |
| Product lengte | 258 mm |
| Taal handleiding | Engels |
| Thema modelbouwpakket | Vliegtuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 386 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5905049176363 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je MiniArt Modelbouwpakket Vliegtuigen - 48047 Republic P-47D-22RE Thunderbolt - Franse Dienst - Basic Kit - Frans Propellervliegtuig Plastic - 1:48 - Modelbouw aankoopt