Mini Matters houten boerderij
- EAN: 8718964133079
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Spelen op de hooizolder, diertjes voeren en knuffelen: wat is er nou leuker dan lekker ravotten op de boerderij? Deze Mini Matters houten boerderij wordt geleverd compleet met puzzelbord en 4 speelfiguren, waardoor het ideaal is voor kindjes van 3 jaar en ouder. Het gebruikte hout is FSC®-gecertificeerd, wat betekent dat het afkomstig is van verantwoord beheerde bossen.
De afmetingen van de boerderij inclusief verpakking zijn 35,5 x 22,4 x 5,7 cm en het product is verkrijgbaar in meerdere kleuren. De inhoud van de verpakking bestaat uit 1 stuk Mini Matters Houten Boerderij, 4 figuren en 1 puzzelbord.
Met een verpakkingsgewicht van 1,09 kg is deze boerderij niet alleen leuk, maar ook praktisch in gebruik. De speeltijd is 120 minuten en het is een educatief spel met Nederlandse taal instructies beschikbaar in Duits, Engels, Nederlands en Frans.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.09 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 120 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Duits Engels Nederlands Frans |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Mini Matters Houten Boerderij 4 x Figuren 1 x Puzzel bord |
Productinformatie
| Merk | Mini Maters |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3010236 |
| EAN | 8718964133079 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Perenmarkt 15, 1681 PG Zwaagdijk |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kleur | Meerdere kleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Ruimtelijk inzicht |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | zd trading |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0228 565 080 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 360 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718964133079 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mini Matters houten boerderij aankoopt