Mini Club Vormenstoof Auto
- EAN: 4823037605927
- Categorie(n): Legpuzzel Vormenstoof
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Mini Club Vormenstoof Auto is het perfecte speelgoed voor jonge kinderen om hun vormen te leren en hun motorische vaardigheden te ontwikkelen. Deze kleurrijke en duurzame vormenstoof zorgt voor uren educatief speelplezier. Met zijn vrolijke autodesign zal het de aandacht van elk kind trekken.
Deze vormenstoof is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft verschillende vormen en kleuren die kinderen helpen bij het herkennen en matchen van vormen. Door te spelen met de Mini Club Vormenstoof Auto stimuleren kinderen hun cognitieve vaardigheden op een leuke en interactieve manier.
Daarnaast is deze vormenstoof ook compact en gemakkelijk op te bergen, waardoor het ideaal is voor thuis of onderweg. Het is een geweldig cadeau-idee voor peuters en kleuters die van spelen en leren houden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Massamarkt Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Massamarkt kun je Mini Club Vormenstoof Auto kopen voor de prijs van € 7,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Mini Club Vormenstoof Auto te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Mini Club Vormenstoof Auto bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,82 voor Mini Club Vormenstoof Auto is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 7,25 op 13-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,43. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 550071 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Product breedte | 17 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 151 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4823037605927 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mini Club Vormenstoof Auto aankoopt