Minecraft Redstone Charged Creeper actiefiguur en accessoireset
- EAN: 0194735341153
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Bol.com kun je Minecraft Redstone Charged Creeper actiefiguur en accessoireset kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Minecraft Redstone Charged Creeper actiefiguur en accessoireset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Minecraft Redstone Charged Creeper actiefiguur en accessoireset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Minecraft Redstone Charged Creeper actiefiguur en accessoireset is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 15,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Mattel |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| Personage | Minecraft |
| EAN | 0194735341153 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MATTJJR92 |
Character
| Personage | Minecraft |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Mattel B.V |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Creeper |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Mattel |
| Product breedte | 0.10 cm |
| Product hoogte | 0.10 cm |
| Product lengte | 0.10 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 125 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 189 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735341153 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Minecraft Redstone Charged Creeper actiefiguur en accessoireset aankoopt