MINECRAFT DIAMOND NIVEAU Schaap
- EAN: 0194735276455
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Minecraft Diamond Niveau Schaap, een fantastische actiefiguur van 14 cm die speciaal is ontworpen voor zowel fans als verzamelaars van het populaire spel Minecraft. Deze actiefiguur is niet alleen visueel aantrekkelijk, maar ook zeer gedetailleerd, waardoor hij perfect past in jouw Minecraft-collectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je MINECRAFT DIAMOND NIVEAU Schaap kopen voor de prijs van € 36,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om MINECRAFT DIAMOND NIVEAU Schaap te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat MINECRAFT DIAMOND NIVEAU Schaap bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 36,39 voor MINECRAFT DIAMOND NIVEAU Schaap is gemeten op 06-01-2026. De hoogste prijs was € 62,99 op 02-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 26,60. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Mattel |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Minecraft |
| Personage | Minecraft |
| EAN | 0194735276455 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | JCV22 |
Character
| Personage | Minecraft |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 47.20 cm |
| Product hoogte | 93 cm |
| Product lengte | 97.80 cm |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 254 mm |
| Verpakking hoogte | 203.2 mm |
| Verpakking lengte | 76.2 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735276455 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je MINECRAFT DIAMOND NIVEAU Schaap aankoopt