Minecraft BASIC KNUFFEL VAN 20 CM Enderdraak
- EAN: 0194735215850
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je fantasie de vrije loop met de Minecraft Enderdraak knuffel van 20 cm! Deze pluchen knuffel is geïnspireerd op het populaire videogamekarakter en gemaakt van eersteklas stof, waardoor hij heerlijk zacht aanvoelt. De Enderdraak knuffel draagt zijn herkenbare kostuum en is klaar voor magische avonturen en knuffelsessies met kleine fans vanaf 3 jaar.
Deze Minecraft knuffel van 20 cm is het perfecte cadeau voor kinderen en verzamelaars die dol zijn op de wereld van Minecraft. Verzamel alle knuffels of kies je favoriete personage om je eigen Minecraft avonturen te beleven. Let op: de knuffels zijn per stuk verkrijgbaar en niet overal leverbaar. Voeg een vleugje pixelpret toe aan je speelgoedcollectie met deze schattige en iconische Enderdraak knuffel!
Deze kwalitatief hoogwaardige knuffel is geproduceerd door het bekende merk Mattel en voldoet aan alle CE-markeringen. Hij is geschikt voor kinderen en volwassenen die houden van fan merchandise en games merchandise. De knuffel is uitgevoerd in de kleuren zwart en paars, precies zoals hij eruitziet in de Minecraft wereld, en is 20 cm groot, waardoor hij ideaal is om overal mee naartoe te nemen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Minecraft BASIC KNUFFEL VAN 20 CM Enderdraak kopen voor de prijs van € 15,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Minecraft BASIC KNUFFEL VAN 20 CM Enderdraak te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Minecraft BASIC KNUFFEL VAN 20 CM Enderdraak in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Minecraft BASIC KNUFFEL VAN 20 CM Enderdraak bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor Minecraft BASIC KNUFFEL VAN 20 CM Enderdraak is gemeten op 21-01-2026. De hoogste prijs was € 26,50 op 31-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Stof |
|---|---|
| Merk | Mattel |
Productinformatie
| Materiaal | Stof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| EAN | 0194735215850 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Kleur | Zwart;Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 114.30 cm |
| Product hoogte | 152.40 cm |
| Product lengte | 114.30 cm |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 159 mm |
| Verpakking hoogte | 115 mm |
| Verpakking lengte | 249 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735215850 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Minecraft BASIC KNUFFEL VAN 20 CM Enderdraak aankoopt