MILLENNIUM Karpov Schaakschool. Schaakcomputer met leerboek (engels), interactieve oefenopgaven. Taaluitvoering voor beginners en kinderen. Zeer geschikt voor scholen en verenigingen
- EAN: 4032153008066
- Categorie(n): Speelborden
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 05:54:00 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De MILLENNIUM Karpov Schaakschool is een schaakcomputer met een Engelstalig leerboek, interactieve oefenopgaven en gesproken instructies. Dit unieke concept is zeer geschikt voor beginners en kinderen, maar ook voor scholen en verenigingen. Het compacte schaakleerboek met 196 pagina's behandelt uitvoerig de stukken en zetmogelijkheden. Met de interactieve schaaktraining op het apparaat kunt u de 100 schaakoefeningen uit het boek op de computer uitproberen.
De Karpov Schaakschool is ideaal voor op reis, omdat deze met batterijen gebruikt kan worden en een handig vakje voor de stukken heeft. Het lichte druksensor-schaakbord zorgt voor maximaal speelplezier, met een verlicht LCD-scherm voor indicaties. U kunt kiezen tussen Duitse of Engelse menu- en hulpteksten, en de taalvoorziening waarschuwt tegen sterke zetten van de computer.
Naast het beheersen van speciale schaakregels zoals rokade en promotie, beschikt de Karpov Schaakschool over een uitgebreide openingsbibliotheek, geheugen voor onderbrekingen van partijen en diverse speelniveaus. Dankzij de adapteraansluiting is het mogelijk om het apparaat op het stroomnetwerk aan te sluiten met de optioneel verkrijgbare adapter MILLENNIUM Power Supply M811.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je MILLENNIUM Karpov Schaakschool. Schaakcomputer met leerboek (engels), interactieve oefenopgaven. Taaluitvoering voor beginners en kinderen. Zeer geschikt voor scholen en verenigingen kopen voor de prijs van € 66,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om MILLENNIUM Karpov Schaakschool. Schaakcomputer met leerboek (engels), interactieve oefenopgaven. Taaluitvoering voor beginners en kinderen. Zeer geschikt voor scholen en verenigingen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat MILLENNIUM Karpov Schaakschool. Schaakcomputer met leerboek (engels), interactieve oefenopgaven. Taaluitvoering voor beginners en kinderen. Zeer geschikt voor scholen en verenigingen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,90 voor MILLENNIUM Karpov Schaakschool. Schaakcomputer met leerboek (engels), interactieve oefenopgaven. Taaluitvoering voor beginners en kinderen. Zeer geschikt voor scholen en verenigingen is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 66,00 op 01-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,10. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Spelsoort | Schaakspel |
Productinformatie
| Merk | MILLENNIUM |
| MPN (Manufacturer Part Number) | M806 |
| EAN | 4032153008066 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 26 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 4032153008066 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je MILLENNIUM Karpov Schaakschool. Schaakcomputer met leerboek (engels), interactieve oefenopgaven. Taaluitvoering voor beginners en kinderen. Zeer geschikt voor scholen en verenigingen aankoopt