MicroMacro: Crime City Full House
- EAN: 4250231730153
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Los misdaden hebben plaatsgevonden in de hele stad, en jij wilt precies uitzoeken wat er is gebeurd. Daarom moet je goed kijken naar de gigantische stadsplattegrond (75 x 110 cm) om alle verborgen informatie te vinden en de sporen te volgen van degenen die het op hun vijanden hadden gemunt. MicroMacro: Crime City Full House bevat 16 zaken die je moet oplossen. Elke zaak bestaat uit een aantal kaarten die je vragen om iets op de plattegrond te vinden, te onthullen waar iemand heen is gegaan of relevante informatie voor een zaak te onthullen. De plattegrond van de stad dient als een kaart in de tijd en ruimte, dus je zult doorgaans mensen op meerdere locaties in de straten en gebouwen vinden. Je moet achterhalen wat er gebeurd is, ofwel door de zaak kaart voor kaart door te nemen, of door alleen de startkaart van de zaak te lezen en zelf te proberen alles wat er gebeurd is uit te puzzelen. Zal je alle vragen over de zaak zonder fouten kunnen beantwoorden? In tegenstelling tot het originele MicroMacro: Crime City, markeert Full House elke zaak met symbolen zodat ouders kunnen beslissen welke zaken geschikt zijn voor de jongste onderzoekers om te onderzoeken.
MicroMacro: Crime City Full House is een educatief spel dat ideaal is voor zowel kinderen als volwassenen. Met een speelduur van 15 minuten per spel, belooft het urenlang plezier en uitdaging. Het spel kan gespeeld worden door 1 tot 4 spelers, en is perfect voor feestjes of gewoon een gezellige avond thuis.
Dit spel van Pegasus Spiele Gmbh is gemaakt van karton en heeft een standaard editie die in 2020 is uitgegeven. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 12 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar, is MicroMacro: Crime City Full House geschikt voor een breed publiek. De verpakking heeft afmetingen van 192 mm breed, 40 mm hoog en 277 mm lang, en weegt 0.49 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je MicroMacro: Crime City Full House kopen voor de prijs van € 30,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om MicroMacro: Crime City Full House te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is MicroMacro: Crime City Full House in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat MicroMacro: Crime City Full House bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,00 voor MicroMacro: Crime City Full House is gemeten op 25-03-2026. De hoogste prijs was € 3295,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 3265,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel Partyspel Storytelling spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Pegasus Spiele Gmbh |
| EAN | 4250231730153 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 277 mm |
EAN
| EAN | 4250231730153 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je MicroMacro: Crime City Full House aankoopt