Metropolis Kaartspel
- EAN: 8717249195818
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Metropolis is een uitdagend kaartspel met relatief eenvoudige spelregels. Je handkaarten dienen zowel als gebouwen en betaalmiddel. Tijdens elke ronde bouw je 1 of soms zelfs 2 gebouwen uit je hand en betaal je de kosten met andere handkaarten. Elk gebouw levert inkomsten op in de vorm van kaarten en/of punten, waardoor langzaam maar zeker een stad voor je ontstaat. Veel gebouwen hebben invloed op elkaar of zijn zelfs een voorwaarde voor het bouwen van andere gebouwen, waardoor interessante keuzemogelijkheden en kettingreacties ontstaan. De speler die aan het einde van het spel de meeste punten met zijn gebouwen heeft gescoord, mag zichzelf de winnaar noemen. Metropolis heeft een speelduur van slechts 20 minuten, waardoor het ideaal is voor een snel potje tussendoor.
Dit spel is geschikt voor spelers vanaf 10 jaar en is speelbaar met 2 tot 5 spelers. Metropolis is zowel geschikt voor families als veelspelers, dankzij de eenvoudige spelregels en uitdagende mechanismen. De korte speelduur zorgt ervoor dat je snel en gemakkelijk een potje kunt spelen, zonder uren bezig te zijn.
De afmetingen van de verpakking zijn: 97 mm (breedte) x 22 mm (hoogte) x 121 mm (lengte) en het gewicht is 0.20 kg. Metropolis is een strategisch kaartspel dat volledig in het Nederlands is. De doos bevat 110 speelkaarten en een duidelijke spelregelhandleiding. Het materiaal van de kaarten is karton en het spel is geproduceerd door 999 Games onder het MPN (Manufacturer Part Number) 999-MET01 en EAN 8717249195818.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul 999 Games Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Metropolis Kaartspel kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Metropolis Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Metropolis Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Metropolis Kaartspel is gemeten op 28-04-2025. De hoogste prijs was € 12,95 op 30-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 110 speelkaarten De spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-MET01 |
| EAN | 8717249195818 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2012 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | 999 Games Metropolis Bordspel Economische simulatie |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 121 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717249195818 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Metropolis Kaartspel aankoopt