Metrolijn Kaartspel
- EAN: 8720289473228
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:26:33 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bouw de meest waardevolle metrolijn! In Metrolijn ga je punten scoren door zo slim mogelijk je metro’s bij haltes te laten stoppen. Elke route waarvan je alle haltes weet aan te kruisen levert punten op. Maar het aantal metro’s per route is beperkt! Zodra je je laatste metro hebt laten rijden, worden de punten geteld. Dit spel is geen roll & write, maar een flip & write. Per beurt wordt een kaart omgedraaid, die aangeeft bij hoeveel haltes je moet stoppen. Op je scorevel staat het metronetwerk van steden als Berlijn, Madrid of Parijs. Je kiest een metro op je scorevel en kruist een voor een opeenvolgende haltes van deze metrolijn aan. Je stopt als je het maximale aantal haltes van deze beurt hebt aangekruist, of als je op een eerder aangekruiste halte uitkomt. Sommige kaarten hebben speciale functies. Kaarten met overstapstations laten je bijvoorbeeld extra bonuspunten op kruispunten verdienen. De kaart “gratis reizen” laat je een willekeurige halte aankruisen. Met sneltreinkaarten kun je over eerder aangekruiste metrohaltes heen stappen. Metrolijn bevat vier verschillende scorevellen voor meer variatie. Zo kun je metrolijnen aanleggen in Parijs, Berlijn, Madrid en Amsterdam. Metrolijn is zowel een gezellig en snel spelletje voor tot zes personen als een uitdagende puzzel voor solospelers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Spelhuis Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Spelhuis kun je Metrolijn Kaartspel kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Metrolijn Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Metrolijn Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,00 voor Metrolijn Kaartspel is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 15,99 op 11-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 1 scoreblok met 4 verschillende plattegronden 14 kaarten De spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-MTL01 |
| EAN | 8720289473228 |
| Editie | Standaard editie |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 133 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 182 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289473228 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Metrolijn Kaartspel aankoopt