Merax 6-in-1 Speeltoestel voor Kinderen - Kinderglijbaan met Basketbal - Platforms - Opbergvakken en Boorspel - Grijs met Wit - HDPE - Inclusief Trap
- EAN: 7911669183603
- Categorie(n): Speeltorens
Maak kennis met de Merax 6-in-1 Speeltoestel voor Kinderen, de perfecte speeloplossing voor uw kleintjes! Met deze veelzijdige kinderglijbaan kan uw kind niet alleen glijden, maar geniet ook van diverse andere speelmogelijkheden, zoals basketballen, klimmen en creatief spelen. Dit speeltoestel is ontworpen met liefde en aandacht voor detail, waardoor het een ideale aanvulling is op elke kinderkamer of speelruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Merax 6-in-1 Speeltoestel voor Kinderen - Kinderglijbaan met Basketbal - Platforms - Opbergvakken en Boorspel - Grijs met Wit - HDPE - Inclusief Trap bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 249,99 voor Merax 6-in-1 Speeltoestel voor Kinderen - Kinderglijbaan met Basketbal - Platforms - Opbergvakken en Boorspel - Grijs met Wit - HDPE - Inclusief Trap is gemeten op 11-07-2025. De hoogste prijs was € 249,99 op 11-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Merax |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Kleur | grijs |
| Materiaal | Kunststof |
| Onderdelen Speeltoestellencombinatie | Glijbaan Loopbrug |
Productinformatie
| Merk | Merax |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 315670 |
| EAN | 7911669183603 |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Lengte glijbaan | 109 cm |
| Maximale platform hoogte | 95 cm |
| Oppervlakte | 2.61 m² |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 150 cm |
| Product hoogte | 95 cm |
| Product lengte | 174 cm |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 550 mm |
| Verpakking hoogte | 420 mm |
| Verpakking lengte | 990 mm |
| Voorgeboorde onderdelen | Ja |
| Voorgemonteerd | Nee |
EAN
| EAN | 7911669183603 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Merax 6-in-1 Speeltoestel voor Kinderen - Kinderglijbaan met Basketbal - Platforms - Opbergvakken en Boorspel - Grijs met Wit - HDPE - Inclusief Trap aankoopt