Mens erger je niet XXL - drankspel - Ludo Drankspel XXL - Drinking Ludo XXL - Incl. 16 Grote Cups - Plastic Vloerzeil - Grote Dobbelsteen
- EAN: 4029811440146
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 11-05-2026 05:55:37 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ken jij het nog van vroeger? Mens erger je niet, of ook wel Drinking Ludo, is nu terug als uniek drankspel! Nu ook in extra groot formaat! Inhoud: 1x Ludo/Mens Erger Je Niet mat (90 x 90cm), 16x cups, 1x schuim dobbelsteen.
Dit XXL drankspel - Ludo Drankspel XXL - Drinking Ludo XXL wordt geleverd inclusief 16 grote cups voor gegarandeerd plezier. Het plastic vloerzeil van 90 x 90 cm zorgt voor een stabiele ondergrond tijdens het spel. Gooi met de grote dobbelsteen en geniet van dit gezellige spel in groot formaat.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Mens erger je niet XXL - drankspel - Ludo Drankspel XXL - Drinking Ludo XXL - Incl. 16 Grote Cups - Plastic Vloerzeil - Grote Dobbelsteen kopen voor de prijs van € 13,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Mens erger je niet XXL - drankspel - Ludo Drankspel XXL - Drinking Ludo XXL - Incl. 16 Grote Cups - Plastic Vloerzeil - Grote Dobbelsteen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Mens erger je niet XXL - drankspel - Ludo Drankspel XXL - Drinking Ludo XXL - Incl. 16 Grote Cups - Plastic Vloerzeil - Grote Dobbelsteen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor Mens erger je niet XXL - drankspel - Ludo Drankspel XXL - Drinking Ludo XXL - Incl. 16 Grote Cups - Plastic Vloerzeil - Grote Dobbelsteen is gemeten op 21-02-2026. De hoogste prijs was € 15,99 op 28-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Casino/kansspel |
| Taal spel | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel Engels |
Productinformatie
| Merk | Out of the Blue |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 79/4022 |
| EAN | 4029811440146 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 96 mm |
| Verpakking lengte | 225 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4029811440146 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mens erger je niet XXL - drankspel - Ludo Drankspel XXL - Drinking Ludo XXL - Incl. 16 Grote Cups - Plastic Vloerzeil - Grote Dobbelsteen aankoopt