Met de MEGA Pokémon HMW04 bouwspeelgoed kunnen kinderen hun fantasie de vrije loop laten. Deze bouwset bevat 299 kunststof bouwstenen in verschillende kleuren, waardoor kinderen eindeloos kunnen combineren en creëren. Het speelgoedthema van deze set is Fantasy, waardoor kinderen kunnen genieten van een magische bouwervaring.
De aanbevolen minimumleeftijd voor deze bouwset is 3 jaar, terwijl de aanbevolen maximale leeftijd 12 jaar is. Het product heeft een multicolor ontwerp en is voorzien van een CE-markering voor kwaliteitsgarantie. De afmetingen van het bouwspeelgoed zijn 127 mm x 127 mm x 127 mm (L x B x H), en het geheel weegt 0.65 kg.
Dit bouwspeelgoed vereist geen batterijen en heeft geen mobiele data- of wifi-verbinding nodig. Het is niet compatibel met apps en vereist geen betaalde diensten. Bovendien is het product niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden. Kortom, de MEGA Pokémon HMW04 is een creatieve en veilige bouwset voor uren speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Dreamland kun je MEGA Pokémon HMW04 - Bouwspeelgoed kopen voor de prijs van € 42,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om MEGA Pokémon HMW04 - Bouwspeelgoed te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat MEGA Pokémon HMW04 - Bouwspeelgoed bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,98 voor MEGA Pokémon HMW04 - Bouwspeelgoed is gemeten op 05-04-2025. De hoogste prijs was € 42,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 18,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 299 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 1231 AN Amstelveen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Service.nl@mattel.com |
| Gewonnen prijzen | - |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 019473 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Mattel Europa b.v. |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 127 mm |
| Product hoogte | 127 mm |
| Product lengte | 127 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 08002628835 |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 266 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.65 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735133314 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je MEGA Pokémon HMW04 - Bouwspeelgoed aankoopt