MEGA Bloks Tafel mobile bouw en leer - 30 blokken - Bouwstenen
- EAN: 0887961515077
- Categorie(n): Bouw en constructie Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Peuters kunnen hun eigen spannende avonturen bedenken terwijl ze de blokken op de tafel op elkaar stapelen om een stad, markt, pompstation en meer te bouwen. Daarna kunnen ze met de auto de stad op de tafel verkennen. Kleine bouwers leren zelfs van alles over kleuren en cijfers door blokken met gedetailleerde versieringen bij elkaar te zoeken of fruit en groenten te tellen op de markt. Deze bouwtafel heeft inklapbare poten, opbergruimte voor blokken en een handgreep. Ideaal voor drukke gezinnen.
De bouwset bevat 1 draagbare tafel met inklapbare poten, opbergruimte en een baan op het tafelblad. Met 28 grote bouwblokken en speciale onderdelen om direct op de tafel te bouwen, en 1 auto met draaiende wielen. De blokken kunnen in de tafel worden opgeborgen, waardoor het netjes blijft. De blokken kunnen worden gecombineerd met al het MEGA BLOKS bouwspeelgoed, voor eindeloos spelend leren. Deze bouwset wordt aanbevolen door Fisher-Price en stimuleert de ontwikkeling van fijne motorische vaardigheden, creativiteit en fantasie.
De MEGA Bloks Tafel mobile bouw en leer - 30 blokken - Bouwstenen is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar tot 5 jaar en is een STEM-speelgoed. Het speelgoedthema is stadsleven en het is een open-ended speelgoed. De afmetingen van het product zijn 720 mm (breedte) x 540 mm (hoogte) x 490 mm (lengte). De verpakking heeft de afmetingen 456 mm (breedte) x 138 mm (hoogte) x 613 mm (lengte) en weegt 2.97 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Top1Toys kun je MEGA Bloks Tafel mobile bouw en leer - 30 blokken - Bouwstenen kopen voor de prijs van € 47,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om MEGA Bloks Tafel mobile bouw en leer - 30 blokken - Bouwstenen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat MEGA Bloks Tafel mobile bouw en leer - 30 blokken - Bouwstenen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,84 voor MEGA Bloks Tafel mobile bouw en leer - 30 blokken - Bouwstenen is gemeten op 30-03-2025. De hoogste prijs was € 47,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 26,15. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 1 jaar |
| Thema | Stadsleven |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 30 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | N.v.t. |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FGV05 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 720 mm |
| Product hoogte | 540 mm |
| Product lengte | 490 mm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 456 mm |
| Verpakking hoogte | 138 mm |
| Verpakking lengte | 613 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.97 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961515077 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je MEGA Bloks Tafel mobile bouw en leer - 30 blokken - Bouwstenen aankoopt