- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Meccanoid G15 kopen voor de prijs van € 275,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Meccanoid G15 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Meccanoid G15 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 275,00 voor Meccanoid G15 is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 275,00 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Meccano |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 4 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 605 |
| Accu/batterij code | Geen batterijen |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6026917 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 51 cm |
| Product hoogte | 610 mm |
| Product lengte | 88 cm |
| Speelgoedthema | Robots |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type STEM-speelgoed | Art Engineering Mathematics Science Technology |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 390 mm |
| Verpakking hoogte | 144 mm |
| Verpakking lengte | 468 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.99 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0778988112830 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Meccanoid G15 aankoopt