Mavora - Disney Spiderman opblaasboot 100 cm x 60 cm
- EAN: 8721516167385
- Categorie(n): Opblaasfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Mavora - Disney Spiderman opblaasboot 100 cm x 60 cm kopen voor de prijs van € 18,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Mavora - Disney Spiderman opblaasboot 100 cm x 60 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Mavora - Disney Spiderman opblaasboot 100 cm x 60 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,95 voor Mavora - Disney Spiderman opblaasboot 100 cm x 60 cm is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 18,95 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Disney |
|---|
Productinformatie
| Kleur | rood meerdere kleuren |
Gebruiksinformatie
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
Productinformatie
| Merk | Disney |
| MPN (Manufacturer Part Number) | nvt |
| EAN | 8721516167385 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | HTI Toys Ltd |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Inclusief handvaten | Nee |
| Inclusief reparatieset | Ja |
| Opblaasfiguur toepassing | Zwembad |
| Personage | Spidey and his amazing friends |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 40 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Type figuur | Figuur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. Gebruiken in water waar kinderen kunnen staan en onder toezicht van volwassenen. Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (2) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 450 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
| EAN | 8721516167385 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mavora - Disney Spiderman opblaasboot 100 cm x 60 cm aankoopt