- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Mattel WWE actiefiguur 6 inch Elite PLE Summerslam Triple H. kopen voor de prijs van € 43,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Mattel WWE actiefiguur 6 inch Elite PLE Summerslam Triple H. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Mattel WWE actiefiguur 6 inch Elite PLE Summerslam Triple H. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 43,99 voor Mattel WWE actiefiguur 6 inch Elite PLE Summerslam Triple H. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 43,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Mattel |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| EAN | 0194735337774 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0194735337774 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Mattel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | AA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Sport |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735337774 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mattel WWE actiefiguur 6 inch Elite PLE Summerslam Triple H. aankoopt