Mattel speelgoed controller Fisher-Price Laugh & Learn Game & Learn.
- EAN: 0194735295227
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek het plezier van leren met de Mattel speelgoed controller Fisher-Price Laugh & Learn Game & Learn. Deze interactieve controller is perfect voor nieuwsgierige peuters die de wereld van cijfers, kleuren en vormen willen verkennen. Het kleurrijke design nodigt uit tot spelen, terwijl de vrolijke geluiden en lichtjes elke speelsessie tot leven brengen. Uw kleintje wordt een echte gamer in de dop!
Met de Fisher-Price Laugh & Learn controller kunnen kinderen spelenderwijs belangrijke vaardigheden ontwikkelen. De controller is ontworpen om de fijne motoriek te stimuleren terwijl ze druk op de knoppen en draaien aan het pookje. Dankzij de educatieve spelvorm leert uw kindje op een leuke manier zonder dat ze het doorhebben. Ideaal voor spelletjes met een educatieve twist!
De controller is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en kan door zowel jongens als meisjes gebruikt worden. Met een compact formaat van slechts 5 x 5 x 5 cm is deze speelgoedcontroller makkelijk vast te houden en te gebruiken. Bovendien weegt het product slechts 0.01 kg, waardoor het ook eenvoudig mee te nemen is voor onderweg.
Met de Fisher-Price Laugh & Learn Game & Learn controller leert uw kind niet alleen de basisvaardigheden, maar kan het ook genieten van een veilige speelervaring. De controller vereist geen batterijen en biedt urenlang vermaak zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over extra kosten of benodigde apps. Gewoon puur speelplezier!
Laat uw kleintje groeien en leren met deze fantastische speelgoed controller van Fisher-Price. Het product voldoet aan de CE-normen en biedt een betrouwbaar en veilig speelgoed voor uw kind. Geef hen de kans om de wereld van leren en spelen te ontdekken met de Fisher-Price Laugh & Learn Game & Learn controller!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Mattel speelgoed controller Fisher-Price Laugh & Learn Game & Learn. kopen voor de prijs van € 23,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Mattel speelgoed controller Fisher-Price Laugh & Learn Game & Learn. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Mattel speelgoed controller Fisher-Price Laugh & Learn Game & Learn. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,87 voor Mattel speelgoed controller Fisher-Price Laugh & Learn Game & Learn. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 46,11 op 23-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 21,24. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Fisher Price |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Fisher-Price |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0194735295227 |
| EAN | 0194735295227 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Fisher-Price |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735295227 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mattel speelgoed controller Fisher-Price Laugh & Learn Game & Learn. aankoopt