Mattel Minecraft Action Figure Creeper 8 cm Action Figuur
- EAN: 0194735193639
- Categorie(n): Speelfiguren
Stap in de opwindende wereld van Minecraft met de Mattel Minecraft Action Figure Creeper. Dit actiefiguur van 8 cm is perfect voor zowel fans van het spel als verzamelaars. Met zijn authentieke pixelachtige ontwerp en iconische accessoires brengt deze Creeper het spel tot leven. Dit figuur is niet alleen een lust voor het oog, maar ook een bron van eindeloze verhalen en avonturen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Mattel Minecraft Action Figure Creeper 8 cm Action Figuur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Mattel Minecraft Action Figure Creeper 8 cm Action Figuur is gemeten op 21-02-2026. De hoogste prijs was € 19,99 op 25-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Mattel |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Metaal |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| Personage | Minecraft |
| EAN | 0194735193639 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HTL80 |
Character
| Personage | Minecraft |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 22 cm |
| Product hoogte | 67 cm |
| Product lengte | 35 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 127 mm |
| Verpakking hoogte | 21 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
EAN
| EAN | 0194735193639 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mattel Minecraft Action Figure Creeper 8 cm Action Figuur aankoopt