Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure ThunderCat Battle Cat 14 cm Action Figuur
- EAN: 0194735307654
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de spannende wereld van de Masters of the Universe met de actiefiguur van ThunderCat Battle Cat! Deze uitzonderlijk gedetailleerde actiefiguur van Mattel is een must-have voor elke fan en staat ongeveer 14 cm hoog. Met zijn volledig beweegbare ledematen kun je hem in diverse poses plaatsen, waardoor elk gevecht of avontuur zo levensecht mogelijk aanvoelt.
De ThunderCat Battle Cat komt met diverse accessoires en wordt geleverd in een blisterverpakking. Let op: de illustraties op de verpakking dienen slechts als voorbeeld en kunnen afwijken van het daadwerkelijke ontwerp of de taalkundige variant. Het speeltje is uitgevoerd in hoogwaardige materialen, wat zorgt voor een duurzaam gebruik.
Dit actiefiguur is niet alleen een geweldige aanvulling op de collectie van elke fan, maar het is ook geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en tot 99 jaar! Het is ontworpen voor jongens en meisjes, waardoor het een perfect cadeau is voor elke gelegenheid. Geen batterijen of technische vereisten zijn nodig, zodat je direct kunt genieten van de actie!
Met een EAN van 0194735307654 en een MPN van MATTJFW95 is de ThunderCat Battle Cat een waar verzamelitem. Het speelgoed valt onder het thema Film, TV en Muziek en hoort bij de populaire merchandise van films en series. Voeg deze iconische figuur toe aan je verzameling en breng de spannende wereld van ThunderCat tot leven!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Superzero kun je Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure ThunderCat Battle Cat 14 cm Action Figuur kopen voor de prijs van € 22,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure ThunderCat Battle Cat 14 cm Action Figuur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure ThunderCat Battle Cat 14 cm Action Figuur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,50 voor Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure ThunderCat Battle Cat 14 cm Action Figuur is gemeten op 24-02-2026. De hoogste prijs was € 22,50 op 24-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Mattel |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Metaal |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| Personage | Thunderbirds |
| EAN | 0194735307654 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MATTJFW95 |
Character
| Personage | Thunderbirds |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Mattel |
| Product breedte | 0.10 cm |
| Product hoogte | 0.10 cm |
| Product lengte | 0.10 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 154 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735307654 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure ThunderCat Battle Cat 14 cm Action Figuur aankoopt