Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure Cheetara 14 cm Action Figuur
- EAN: 0194735307623
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de gloednieuwe Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure van Cheetara, een indrukwekkende action figure van 14 cm hoog. Dit figuur is volledig beweegbaar en biedt talloze mogelijkheden voor uiteenlopende poses en avontuurlijke speelervaringen. Met verrassende details en een aantrekkelijk ontwerp is deze figuur een must-have voor zowel verzamelaars als jonge fans.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Bol.com kun je Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure Cheetara 14 cm Action Figuur kopen voor de prijs van € 25,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure Cheetara 14 cm Action Figuur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure Cheetara 14 cm Action Figuur in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure Cheetara 14 cm Action Figuur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,59 voor Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure Cheetara 14 cm Action Figuur is gemeten op 03-03-2026. De hoogste prijs was € 27,50 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1,91. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Mattel |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Metaal |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| Personage | Masters Of The Universe |
| EAN | 0194735307623 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MATTJFW94 |
Character
| Personage | Masters Of The Universe |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Mattel |
| Product breedte | 0.10 cm |
| Product hoogte | 0.10 cm |
| Product lengte | 0.10 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 151 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 286 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735307623 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Mattel Masters of the Universe x ThunderCats Action Figure Cheetara 14 cm Action Figuur aankoopt