Marvel Spidey with Hover Spinner
- EAN: 5010996139207
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De HASBRO Spidey Hover Spinner Figure Multicolor is een ware traktatie voor jonge fans van de Spider-Man-franchise. Met zijn levendige design en gedetailleerde kenmerken brengt dit speelgoed de avontuurlijke geest van de iconische superheld tot leven. De klassieke rode en blauwe outfit van Spider-Man ziet er indrukwekkend uit en zal zowel kinderen als verzamelaars aanspreken.
Een unieke eigenschap van dit speelgoed is de hover spinner-functie, waarmee kinderen Spider-Man in de lucht kunnen laten zweven en adembenemende stunts kunnen laten uitvoeren. Door eenvoudige bewegingen kunnen kinderen hun fantasie de vrije loop laten en spannende scènes uit de films naspelen. Gemaakt van hoogwaardige materialen, is deze figuur duurzaam en ontworpen voor langdurig speelplezier.
Met een hoogte van ongeveer 6 inch is de Spidey Hover Spinner Figure perfect voor kleine handjes om mee te spelen en tentoon te stellen. Dankzij meerdere scharnierpunten kan de figuur in verschillende posities worden gezet, waardoor actievolle spelletjes mogelijk zijn. Of het nu zelfstandig wordt gebruikt of als onderdeel van een grotere collectie, dit speelgoed zal zowel kinderen als volwassenen urenlang vermaken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Bol.com kun je Marvel Spidey with Hover Spinner kopen voor de prijs van € 36,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marvel Spidey with Hover Spinner te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel Spidey with Hover Spinner bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,66 voor Marvel Spidey with Hover Spinner is gemeten op 28-04-2025. De hoogste prijs was € 46,51 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 30,85. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
Productinformatie
| Kleur | Blauw;Rood |
| Materiaal | Kunststof Plastic |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Productinformatie
| Merk | Spidey and his Amazing Friends |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F72525X0 |
| EAN | 5010996139207 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Spider-Man |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 254 mm |
| Verpakking hoogte | 81 mm |
| Verpakking lengte | 318 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996139207 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel Spidey with Hover Spinner aankoopt