Marvel Legends Series Star-Lord Roleplay Helmet
- EAN: 5010994185039
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:30:52 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Betreed het universum van Marvel met het Marvel Legends Series Star-Lord Roleplay Helmet! Een essentieel item voor elke fan van Star-Lord, dit actiefiguur en film & series merchandise is gemaakt van duurzaam kunststof. Het zwarte Star-Lord personagehelm maakt zelfs geluid en heeft geen app nodig voor volledige functionaliteit, waardoor het geschikt is voor volwassenen vanaf 14 jaar.
Dit Star-Lord helmontwerp is niet alleen geschikt voor cosplay, maar ook perfect voor verzamelaars. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is dit helmstuk een geweldige toevoeging aan elke Marvel-collectie. Hoewel er geen batterijen zijn inbegrepen, heeft de verpakking een indrukwekkende grootte van 356 mm x 267 mm x 241 mm en een gewicht van 1.52 kg.
Met zichtbare CE-markering voldoet dit helmontwerp aan de hoogste normen voor veiligheid en kwaliteit. Fan merchandise van Star-Lord met het EAN nummer 5010994185039 is nu beschikbaar voor de echte liefhebbers van het Marvel-universum. Bestel vandaag nog en ga op avontuur met de Marvel Legends Series Star-Lord Roleplay Helmet!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Superzero
- Bij Superzero kun je Marvel Legends Series Star-Lord Roleplay Helmet kopen voor de prijs van € 125,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Marvel Legends Series Star-Lord Roleplay Helmet te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Marvel Legends Series Star-Lord Roleplay Helmet bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 119,19 voor Marvel Legends Series Star-Lord Roleplay Helmet is gemeten op 28-12-2024. De hoogste prijs was € 125,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,81. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Marvel |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | Marvel |
| Personage | Star-Lord |
| EAN | 5010994185039 |
Character
| Personage | Star-Lord |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036876 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 356 mm |
| Verpakking hoogte | 267 mm |
| Verpakking lengte | 241 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.52 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010994185039 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Marvel Legends Series Star-Lord Roleplay Helmet aankoopt